Ponúkané atrakcie

Ponuka

Kompletné vybavenie Vašej prevádzky nevýhernými hracími automatmi.
Okamžitý servis v prípade poruchy.
Zaujimave finančne provízie.
Profesionálne hracie automaty v perfektnom stave, doplňanie spotrebného materiálu. Neustále kontrolovanie kvality našich zariadení je zárukov Vašej spokojnosti, pri pohľade na zabávajúcich sa zákazníkov.


Prenájom Automatov na rôzne firemné akcie

sportove eventy teambulding


Prenájom - ponúkame Vám tie najlepšie atrakcie

Ponúkame Vám profesionálne zariadenia do dlhodobého prenájmu, ale aj na krátke jednodňové akcie. Máme bohaté skúsenosti z prevádzkovaním automatov na rôznych firemných akciach (eventoch). Medzi najžiadanejšie atrakcie patrí automat Boxer a stolný Futbal, 3D strelnica, Automat Bull. Zabezpečujeme kompletny suport na danych akciách.
Zúčastnili sme sa na väčšine letných festivalov, openair akciach atď. Na danych akciach ponúkame do prenájmu automaty + zabezpečíme dovoz aj odvoz automatov, zastrešenie, servis. Pre Vás sa jedná o atrakcie ktoré pritahnu ludí k Vašim stánkom, barom, zabezpečia zábavu atď.

stručný zoznam akcií - POHODA
- Summerbeach Rudava
- Detva
- Vychodná
- Orava fest.
- a mnohé iné akcie

Taktiež sme zabezpečovali športové súťaže pre rôzne firmené stretnutia v spoluprácii s promo agentúrami. Na danych podujatiach ide predovšetkým o súťaženie medzi tímami (danej firmy) poprípade volná zábava. Priebeh súťaženia je väčšinou na dohode s organizátorom (agentúrov zastrešujúcou danú akciu). Väčšinou sa jedná o bodové ohodnotenie jednotlivých tímov, a na záver odovzdanie diplomu podla dosiahnutého výkonu.

zoznam agentúr s ktorými spolupracujeme

- ELLA tours
- Penzion Larion
- Hotel Sitno
- Greg Hamm promotions
- MW promotions
- Civic Association Comenius
- a mnohé iné akcie


Ing. František Šafařík +421 905 342526
Marek Šafařík +421 905 756489
E-mail: sftech@sftech.sk, info@sftech.sk

 

e-mail reklamne prospekty
Servis Uvod
kontakt propagačný materiál   úvodná stránka